Studeni 2020

Vatrogasci savjetuju - audio zapisi

Vatrogasna zajednica grada Novog Marofa nastavlja sa praćenjem u radu i opremanju vatrogasnih društava koja djeluju na području koje ona pokriva.
Tako su 17.04.2019. ispred protupožarnog centra u Novom Marofu, u naznočnosti gradonačelnika Siniše Jenkača, predsjednika gradske i županijske vatrogasne zajednice Nedeljka Vukalovića, zapovjednika Zdenka Lackovića, te tajnika zajednice Dalibora Puškadije uručena  predsjednicima i zapovjednicima, nova zaštitna odijela. Na preuzimanju opreme bili su naznočni predsjednici te zapovjednici iz svih DVDa koje pokriva vatrogasna zajednica, te su oni svako za svoje društvo preuzeli šest kompleta zaštitinih odijela.