Studeni 2020

Vatrogasci savjetuju - audio zapisi

Povodom uskršnjih blagdana društvo je na Veliku subotu, organiziralo potragu za Uskršnjim pisanicama u parku ispred društvenog doma za djecu uzrasta do šestog i uključujući šesti razred osnovne škole.
Na akciji pod nazivom "Zec traži Vašu pomoć" okupilo se dvadesetak mališana svih uzrasta, te su ozbiljno svatili poziv Uskršnjeg zeca kako bi mu pomogli u potrazi za izgubljenim pisanicama. Sama akcija potrage uspješno je završena, te je na kraju zeko sav sretan napustio Strmec sa svim pisanicama.