Vodstvu našeg društva!, Upravni odbor, Zapovjedništvo, Zastupnici u VZG, Statut društva

Statut društva

Temeljni dokument društva!

Svi planirani događaji društva na jednome mjestu!

Garaža za novo vozilo

Nabavkom novog vatrogasnog vozilla za prijevoz vatrogasaca (kombi, Peugeot Boxer), stvorila se potreba za izgadnjom nove garaže, pošto je postojeća garaža premala za njega. Pa smo uz pomoć grada Novog Marofa, tvrtke Knaufinsulation Novi Marof, kao i naša vlastita sredtva, i vlastite ruke, nakon više od godinu dana planiranja i skupljanja sredstava krenulili u realizaciju istog. Iz priloženih fotografija vidi se sam npredak izgradnje.

garaza1garaza2garaza3garaza4garaza15garaza18garaza27garaza5

Nemate dopuštenje za komentiranje članka!

Servis za organizaciju rada!